Hakkımızda

Tezcanlar Cam Balkon Sistemleri 2012 yılından bugüne Tekirdağ cam balkon sistemleri, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Sürme Cam, Kayar Cam, Cam Kapı, PVC, Küpeşte, Pimapen, Balkon Demirleri, Merdiven Korkulukları, Balkon Korkulukları, Duşakabin, Sineklik, Pileli Sineklik, Isı Cam Balkon gibi hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Çanakkale il, ilçe ve köylerine hizmet vermektedir.

Tezcanlar bünyesini tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır.  Firmamız cam balkon sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz, rekabet de beklenenden daha iyi sonuçlar doğurur yaklaşımı bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ve zamanında verilen uygulamalar ilk hedefimizdir.

Memnun müşterilerimiz sayesinde, Tezcanlar cam balkon katlanır sistemleri cam sektöründe en popüler marka haline gelmiştir. Tavizsiz kalite ve sürekli ürün geliştirme konusunda yapılan yatırımlar sayesinde ürünlerimizde müşterilerimize zarif tasarım, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sunulmaktadır.

Tezcanlar olarak katlanır cam ve cam balkon sektöründe garanti ve servis hizmetlerimiz ile öncü olmak istiyoruz. Ürün geliştirme departmanımız, müşterilerimize özel ihtiyaçları yerine getirme çözümleri üretir ve geliştirme imkanı sağlar. Bu sayede ürünlerimiz şu andan itibaren geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

Yukarı